Pikowanie niciowe

Pikowanie niciowe, inaczej przeszywane, to podstawowe pikowanie pozwalające na uzyskanie estetycznych tkanin o wszechstronnym zastosowaniu. Nasze nowoczesne pikowarki to urządzenia, które wyróżniają się wysoką wydajnością i dokładnością prac i dzięki nim jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa nawet te nietypowe zamówienia.
Oferowane przez nas pikowanie niciowe to:
  • wysoka precyzja i estetyka pikowań
  • możliwość realizacji różnych wzorów
  • wyłącznie najlepszej jakości nici
  • szybka realizacja zamówień
  • atrakcyjne ceny usługi
Do pikowania niciowego wykorzystujemy nasz zaawansowany park maszynowy – stosujemy technologię pikowania sterowanego elektornicznie, dzięki której możemy uzyskać najlepszą powtarzalność wzorów oraz ich wysoką precyzję, także wtedy, gdy pikowanie jest skomplikowane. Pozwala to również na przyspieszenie czasu realizacji prac, dlatego przyjmujemy również większe zamówienia.
Przeprowadzamy pikowanie niciowe z wykorzystaniem najwyższej jakości nici sprawdzonych przez nas producentów – oferujemy Państwu różnego rodzaju kolory nici, dlatego też mogą dopasować je Państwo do koloru tkanin lub zdecydować się na te kontrastujące. Stosowane przez nas nici nie mechacą się, dlatego też pikowane nimi tkaniny wyglądają estetycznie nawet po latach użytkowania.
Pikujemy tkaniny różnych rodzajów, zarówno te o niższej, jak i o wyższej gramaturze, między innymi tkaniny materacowe i pościelowe, tkaniny na narzuty, pokrowce i tapicerki, podszewki, tkaniny wykorzystywane na kurtki i płaszcze oraz innych typów wyroby tekstylne.
Zachęcamy do zapoznania się z Galerią naszych realizacji na stronie internetowej – tutaj mogą Państwo zobaczyć nasze gotowe wzory, a także pikowania, które wykonaliśmy według życzeń naszych klientów.
Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług pikowania niciowego, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą Tomix – przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania. Również służymy pomocą w optymalizacji pikowania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Masz pytania? Prześlij je nam!